O NAS

O NAS

MIM Constructions  – Dostawca i Wykonawca optymalnych rozwiązań dla rolnictwa i przemysłu

Mając na uwadze zadowolenie naszych Klientów z jakości proponowanych przez nas usług, oferujemy Państwu wyłącznie rozwiązania, które podnoszą jakość lub efektywność prowadzonych przez Państwa działalności – Oferujemy wyposażenie budynków inwentarskich i przemysłowych, które pomagają w poprawie komfortu życia zwierząt.

Wyposażenie budynków inwentarskich i przemysłowych  – Dostawa i montaż

MIM Constructions Sp. z o.o. powstała w 2012 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie dla optymalnych rozwiązań w branży rolnej i przemysłowej.

W okresie swojej działalności mieliśmy okazję i przyjemność realizacji wielu różnorodnych zamówień, zarówno dla Klientów będących spółkami skarbu państwa jak i gospodarstw indywidualnych oraz przedsiębiorstw przemysłowych.

Tak różnorodne realizacje zaowocowały zdobyciem ogromnego doświadczenia związanego z realizacją potrzeb i pomysłów naszych Klientów.

Wyposażenie dla obiektów przemysłowych i w branży rolnej – Co oferujemy?

Jako Dostawca i Wykonawca produktów do  obiektów przemysłowych i inwentarskich świadczymy kompleksowe usługi sprzedaży , dostaw , montażu  różnego rodzaju produktów , oferując bezpośrednie spotkania z Klientem, indywidualne doradztwo w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań zgodnych z ofertą naszej firmy.

Ofertę firmy uzupełnia szybki, fachowy i niezawodny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, elastycznie reagując na jego potrzeby. Dążymy do stałego wzrostu jakości świadczonych przez nas usług.