OPINIE

17 sierpień 2018 r.

“Firma MIM Constructions Sp. z o.o. swoje prace wykonała zgodnie z zachowaniem odpowiednich norm i przepisów. Pracownicy Spółki prezentowali dobre umiejetności techniczne i organizacyjne. Dostawy odbywały się na czas zapewniając szybki i sprawny montaż bez przestojów.”

★★★★★

19 wrzesień 2017 r.

“Powierzyliśmy firmie MIM Constructions wykonanie przekrycia zbiornika na gnojowicę. Prace zostały wykonane przed pierwotnie zaplanowanym terminem w bardzo dobrej jakości. Rekomendujemy współpracę z firmą MIM Constructions.”

★★★★★

10 sierpień 2018 r.

“Firma MIM CONSTRUCTIONS Sp. z o.o. wykonała swoje prace solidnie i rzetelnie z zachowniem odpowiednich norm i przepisów, a pracownicy spółki prezentowali bardzo dobre umiejętnosci techniczne i organizacyjne, dlatego jej usługi z pełnym przekonaniem możemy polecić innym przedsiębiorstwom.”

★★★★

15 październik 2017 r.

“MIM Construction SP. z o.o. jest naszym kwalifikowanym wykonawcą robót związanych z wykonywaniem przekryć obiektów rolnych. Wykonywała prace w latach 2006 do 2017 na terenie Gospodarstwo Rolne Sandecki S.A. Firma rzetelna i fachowa.”

★★★★

24 lipiec 2017 r.

“Realizując powierzone dostawy i montaże, prace zostały wykonane fachowo, starannie i terminowo, a pracownicy spółki MIM Constructions wykazali się rzetelnością i kompetencją. Samą zaś spółkę uważamy za godnego polecenia i spawdzonego partnera w zakresie zrealizowanych zadań remontowo-modernizacyjnych.”

★★★★★

16 listopad 2018 r.

“Udzielamy pełnej rekomendacji Spółce MIM Constructions. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić przedstawioną spółkę jako godnego zaufania partnera. Firma posiada świetnie wyszkoloną kadrę techniczną oraz szybki i fachowy serwis. W przyszłości planujemy kolejne prace i będziemy współpracować z firmą MIM Constructions”

★★★★