10 maja 2024

Wspólnie odkryjmy pakiet dobrostanu dla twoich zwierząt i Ciebie

Wspólnie odkryjmy pakiet dobrostanu dla twoich zwierząt i Ciebie

Przyjazne zwierzętom zrządzanie gospodarstwem jest wyzwaniem.

 

Jesteśmy Twoim rozwiązaniem:

1. Konsultacja i planowanie

Nasi specjaliści wniosą swoje doświadczenie do twojego projektu i chętnie doradzą przy planowaniu nowego obiektu lub modernizacji starego. Chętnie dołączymy się do pracy z twoim architektem na etapie planowania.

2. Produkcja

Produkcja odbywa się w niemieckich zakładach produkcyjnych z ponad 150-letnim doświadczeniem. Cenimy długotrwałość i niezawodność produktów, abyś mógł w pełni zadbać o swoje zwierzęta.

3. Konfekcja

Istotą naszej oferty usług są produkty na miarę twoich potrzeb. Ty decydujesz o rozmiarze, kolorze, projekcie technicznym, a my go odpowiednio realizujemy. Daje nam to produkt, który spełnia twoje wymagania i życzenia.

4. Montaż

Aby wszystko prawidłowo funkcjonowało, a Ty i twoje zwierzęta moglibyście cieszyć się rozwiązaniami Huesker Lubratec od samego początku, wszystkie produkty są montowane przez doświadczoną ekipę montażową. Dzięki temu wykwalifikowany personel zapozna Cię z obsługą urządzenia.

5. Usługi serwisowe

Świadczymy na zamówienie usługi serwisowe w postaci corocznej konserwacji zamontowanych produktów. Zapewnimy w ten sposób długie i bezawaryjne funkcjonowanie urządzeń. Chętnie poświęcimy czas dla twoich zwierząt